Тел. +38 (095) 271 21 11 ; +38 (067) 524 59 49;

Сканер штрих-кодів для касового апарату.

Сканер штрих-кодів для касового апарату.

Сканер штрих-кодів для касового апарату.

Добровільно-примусово

З урахуванням змін у законодавстві (Наказ МІНФІНУ №306, та №329) з 1 жовтня при продажі акцизних товарів у фіскальному чеку має зазначатися не тільки код УКТЗЕД, а й номер акцизної марки, який складається з 10 символів (4 букви, 6 цифр). Звідси виходить, що продажі кожної одиниці підакцизного товару, потрібно буде ввести код акцизної марки вручну, або відсканувати сканером штрих-кодів, так як на “кожній пляшці” код унікальний.

новий зразок акцизної марки

новий зразок акцизної марки

   * Звісно більшість власників малої роздрібної торгівлі, володіють бюджетними моделями касових апаратів, які не мають вбудованого сканеру-штрихкодів.  Якщо для більшості великих супермаркетів таке нововведення не являється проблемою, так як їх точки продажу обладнані стаціонарними сканерами штрих-кодів, то власникам переносних/мобільних/бюджетних РРО прийдеться вибивати кожен код акцизної марки вручну. Погодьтеся, що це дуже не просте завдання при постійному потоці клієнтів, або для касирів з поганим зором та літнього віку. 
   
   З нашої точки зору раціональним рішенням у даному випадку являється, придбання та встановлення ручного сканеру штрих кодів. Так ми згодні з тим, що це зайві витрати і тиск зі сторони контролюючих органів на підприємців, щодня зростає. Нажаль у нашому випадку нам залишається лише пристосовуватися. Але з іншої сторони, даним нововведенням нас змусили зробити крок до автоматизації торгівлі, яку ми так довго відкладали.

   Сканер штрих кодів допоможе нам однією кулею убити двох зайців: 
1) роками наші касири були змушені записувати, запам’ятовувати, шукати коди товарів запрограмованих у касовий апарат, робити помилки при їх введені. Тепер зі сканером штрих-кодів у випадку з ваговими товарами, ми матимемо змогу роздрукувати штрих-код на ціннику, а касирові залишиться тільки його просканувати. 
2) касирові не потрібно буде гратися і намагатся прочитати, та вводити код кожної акцизної марки з кожної пляшки. 

Сканер штрих-кодів для касового апарату.

В інтернеті багато інформації, як і який сканер варто обрати. І дійсно, вибір не важкий, якщо ваша точка торгівлі обладнана персональним комп’ютером. Але у випадку з касовими апаратами зазвичай виникають проблеми на етапі підключення сканера до касового апарату. Не усі касові апарати мають роз’єми під стандартні USB, якими обладнані 95% сканерів, а у більшості сканерів штрих-кодів відсутній відповідний штекер та підтримка протоколу, котрі необхідні більшості касових апаратів.

   Виходячи з нашого досвіду роботи, найкращим вибором, по співвідношенню ціна/якість, буде сканер штрих-кодів Newland HR1060. Модель дійсно бюджетна, виготовлена з міцного пластику , витримує багаторазові падіння з висоти 1.5м, підтримує усі відомі 1D (лінійні штрих-коди). Так відсутня підтримка 2D (QR-кодів), аналогічні сканери з підтримкою зчитування QR-кодів коштують у 2 рази більше, з іншої сторони для касових апаратів вона і не потрібна. 
  Так як інтерфейси підключення у касових апаратів специфічні на ринку не існує повністю універсальних моделей сканерів штрих-кодів, і вони потребують доопрацювання для кожної із моделей касових апаратів індивідуально, Newland HR1060 легко модифікується нашими спеціалістами під ваш конкретний випадок.

*Не реклама, а факт те що нашому регіоні та у наших клієнтів попитом користуються Екселліо DP25, DP15 Мінні Т400. 

 
Будемо раді почути ваші думки

Залиште відповідь

Select your currency
ukUkrainian
ТОВ "БУГ"
Logo
Порівняйте предмети
  • Всього (0)
Порівняйте
0
Магазинний візок